تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - بیانیه سازمان‌لیگ در موردسقف بودجه‌باشگاه‌ها
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

بیانیه سازمان‌لیگ در موردسقف بودجه‌باشگاه‌ها

دوشنبه 6 مرداد 1393 11:52 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد مسائل سقف بودجه باشگاه‌ها بیانیه‌ای صادر کرد. متن کامل این بیانیه بشرح ذیل است:

1- با توجه به حساسیت جامعه و نهادهای ذیربط از جمله وزارت محترم ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، سازمان محترم بازرسی و مجلس محترم شورای اسلامی مبنی بر ایجاد ساز و کار لازم جهت جلوگیری از روند افزایش بی‌رویه دستمزدهای ورزشکاران و مربیان و کادر باشگاه‌های فوتبال، آئین‌نامه تعیین سقف بودجه برای باشگاه‌ها تنظیم، تصویب و ابلاغ شده و همه دست‌اندرکاران و مسئولان مربوطه موظف به اجرای آن شدند.

2- کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC و فیفا نیز برای جلوگیری از افزایش هزینه‌های بی‌رویه و انفجار دستمزدها و نیز به دلیل بروز مشکلات اقتصادی عدیده و بدهی‌های انباشته شده برای باشگاه‌ها، طی مقررات ابلاغی بر تعیین سقف بودجه تاکید و مصرانه پیگیری می‌کند.

3- در روزهای اخیر جریانی به منظور تخطئه این اقدام قانونی و فنی با ایجاد شک و تردید مکرر و اشکالات احتمالی موضوع را به چالش کشانده و اصل اقدامات صورت گرفته در راستای سازماندهی دستمزدها و بودجه باشگاه‌ها را مورد هدف قرار داد که هیئت رئیسه سازمان لیگ مجددا ًضمن تاکید بر مصوبه قبلی که به تصویب هیئت رئیسه فدراسیون و به تائید وزارت محترم ورزش و جوانان نیز رسیده طی مصوبه‌ای ضمن تاکید بر راستی آزمایی قراردادها و بودجه اعلام شده باشگاه‌ها فهرستی از اقدامات و جرایم بازدارنده را جهت افراد مسئول و باشگاه‌هایی که احتمالاً مرتکب تخلف شده‌اند. به شرح ذیل مصوب و قاطعانه در اجرای آن اهتمام دارد.

4- راستی‌آزمایی قراردادها و بودجه باشگاه‌ها توسط کمیته نقل و انتقالات، کمیته نظارت و بازرسی-صیانت از سلامت لیگ و نهادهای نظارتی مرتبط

5- تعیین میزان و نحوه تخلف

6- اخطار کتبی برای اصلاح قراردادها و بودجه ظرف مدت یک هفته

7- در صورت هرگونه تخلف معرفی به نهادهای نظارتی جهت برخورد با هیئت مدیره و مدیرعامل

8- جلوگیری از هرگونه نقل و انتقال باشگاه در طول فصل (بازیکن داخلی و خارجی)

9- اعمال مقررات و جریمه مالی از طریق مبادی ذیصلاح

10- رد صلاحیت جهت ادامه فعالیت مدیرعامل و رئیس و اعضاء هیئت مدیره

11- تجدید نظر در صدور مجوز فعالیت باشگاه در لیگ حرفه‌ای

بدینوسیله از همه دلسوزان فوتبال کشور که مشتاق فوتبالی کیفی و باشگاه‌های توانمند و به دور از بدهکاری‌های انباشته و مشکلات اجرایی هستند به ویژه جامعه دلسوز مطبوعات و رسانه ها استدعا دارد در راستای مساعدت به موفقیت این اقدام همراهی لازم را معمول کنند و هرگونه اطلاعات مربوط به تخلفات احتمالی را از طریق Email: Email_nezarat و یا ارسال نامه به آدرس: خیابان ملاصدرا-خیابان شیخ بهایی-ضلع غربی میدان شیخ بهایی-پلاک26. کدپستی: 1993-864713 سازمان لیگ فوتبال ایران با شماره تلفن 88055632 اطلاع رسانی کنند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -