تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - حضور خلیلیان در کنار سپاهان و بازگشت جهان عالیان به تمرینات
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

حضور خلیلیان در کنار سپاهان و بازگشت جهان عالیان به تمرینات

چهارشنبه 8 مرداد 1393 02:08 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-07/1406708968_n00155820-b.jpgبا توجه به نزیکی به اولین نبرد سپاهان در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور تمرینات این تیم رنگ جدی تری به خود گرفته است تمرین عصر سه شنبه تیم فوتبال سپاهان در مجموعه ورزشی جروکان و در حضور ۵۰۰ نفر هوادار برگزار شد.
در ابتدای تمرین مهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان چند دقیقه‌ای را با بازیکنان و کادر فنی به گفتگو پرداخت و بعد از آن هم زلاتکو کرانچار برای بازیکنان صحبت کرد، سپس کلیه بازیکنان به گرم کردن پرداختند و به دو گروه سرمه ای و نارنجی تقسیم شدند و با هم به مسابقه حمله به تک دروازه پرداختند.
بعد از آن مجدداً بازیکنان مدتی را زیر نظر مارتین به انجام حرکات کششی اختصاص دادند. سپس شش تن از بازیکنان به انتخاب کرانچار باقی ماندند و بقیه محل تمرین را ترک کردند. شش نفر انتخابی نیز زیر نظر مربیان زدن ضربه ایستگاهی از فواصل مختلف را با دو دروازه بان تمرین کردند که گاهی با واکنش‌های دو دروازه بان هم توام بود که باعث تشویق از سوی هواداران می‌شد.
این تمرین حاشیه‌های دیگری نیز داشت:
*دکتر مهرزاد خلیلیان مدیر عامل باشگاه پس از حضور در تمرین و گفتگو با بازیکنان و کادر فنی چند دقیقه را هم به دویدن دور زمین اختصاص داد.
*محرم نوید کیا، کاپیتان طلایی پوشان پس از چند تمرین انفرادی تمرینات بدنسازی تیمی خود را زیر نظر مربی بدن ساز تیم آغاز کرد.
*محمد علی احمدی مدافع سپاهان که با رهایی از چنگ مصدومیت انتظار می‌رفت در این تمرین حاضر باشد، مجدداً غایب بود تا احتمال غیبت او در چند هفته ابتدایی لیگ بیش از قبل قوت بگیرد.
*حسین پاپی و رسول نویدکیا پس از بهبودی در تمرینات سه شنبه حاضر شدند.
*امین جهان عالیان مهاجم جوان سپاهانی‌ها که چند ماهی را به دلیل مصدومیت دور از میادین بود از اواسط تمرین به هم تیمی‌هایش ملحق شد و به دویدن دور زمین پرداخت.
*علی کریمی، مهدی صدقیان و مهدی امینی بازیکنان جوان سپاهان از غایبان این تمرین بودند.
* باد شدیدی که در ورزشگاه شروع به وزیدن کرده بود و با گرد و غبار نیز همراه بود، باعث اخلال و وقفه چند دقیقه ای در کار بازیکنان شد.
* فرزندان هادی عقیلی مدافع سپاهان که گویا به حرفه پدر خود علاقه مند هستند نیز در کنار زمین حضور داشتند و باهم به تمرین پرداختند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -