تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - خلعتبری:با آمادگی بالایی لیگ را آغاز می کنیم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

خلعتبری:با آمادگی بالایی لیگ را آغاز می کنیم

چهارشنبه 8 مرداد 1393 03:07 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان

ا باز محمدرضا خلعتبری در در خصوص وضعیت تیم فوتبال سپاهان پیش از آغاز لیگ چهاردهم عنوان کرد: شرایط خیلی خوبی داریم و خودمان را برای بازی اول لیگ برابر پیکان آماده می‌کنیم.

وی  گفت :: بازی روز جمعه برای ما اهمیت زیادی دارد و باید سنگ تمام بگذاریم و بازی اول را با پیروزی آغاز کنیم. پیکان هم یک تیم بسیار خوب است که بازیکنان بزرگی در این تیم جمع شده‌اند و یک مربی قوی و حرفه‌ای هم هدایتش تیم را بر عهده گرفته است.

مهاجم تیم فوتبال  فولاد مبارکه سپاهان درباره اینکه رقابت دوباره‌اش با مهدی رحمتی جالب توجه است و آیا می‌تواند دروازه این دروازه‌بان را باز کند یا نه، گفت: مهدی یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است و درون دروازه بسیار مطمئن عمل می‌کند. نمی‌توانم بگویم گل می‌زنم یا نه چون همه چیز به شرایط بازی بستگی دارد اما اگر بتوانم در اولین بازی تیمم گلزنی کنم و این امر با پیروزی نیز همراه شود، خوشحال می‌شوم.

خلعتبری تأکید کرد: با این حال باید بگویم مهدی رحمتی دروازه‌بان بسیار فوق‌العاده‌ای است و یکی از دوستان خوب من محسوب می‌شود. حتی اگر به او گل هم بزنم و تیمش در اولین بازی لیگ شکست بخورد چیزی از ارزش‌هایش کاسته نخواهد شد اما من فقط برای تیم سپاهان تلاش می‌کنم و برای کسب پیروزی باید بتوانم به تیمم کمک کنم.

وی درباره دیدار دوستانه سپاهان و فنرباغچه ترکیه نیز اظهار داشت: بازی بسیار خوب و سنگینی را پشت سر گذاشتیم و تیم فنرباغچه یک تیم اروپایی قدرتمند و حرفه‌ای بود. آنها مهره‌های بسیار خوبی هم در ترکیب داشتند و در نهایت نیز توانستند ما را شکست دهند.گلی هم که آنها زدند روی یک توپ غیرقابل مهار بود.

مهاجم تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان افزود: تیم ما هم در برابر فنرباغچه بازی بدی انجام نداد و ما خوب بازی کردیم. خوشبختانه توانستیم نقاط ضعف و قوت‌مان را هم در این بازی تدارکاتی بزرگ بهتر شناسایی کنیم و اکنون با آمادگی بالایی وارد لیگ می‌شویم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 8 مرداد 1393 03:10 ب.ظ