تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - نویدکیا: شرایط سپاهان در هر بازی بهتر می‌شود
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

نویدکیا: شرایط سپاهان در هر بازی بهتر می‌شود

شنبه 11 مرداد 1393 03:23 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1406922807_images.jpgهافبک تیم سپاهان اصفهان گفت: شرایط سپاهان بازی به بازی بهتر می‌شود و ما در بازی‌های آینده به کیفیت واقعی خود دست پیدا می‌کنیم.  رسول نویدکیا شامگاه جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان تهران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به عملکرد تیم اصفهانی در این بازی اظهار داشت: این بازی دیدار خوبی بود اما به نظر من در این مسابقه زیاد خوب نبودیم اما با این حال فکر می‌کنم هرچه بازی‌ها رو به جلو می‌رود، بهتر جا می‌افتم.

وی با اشاره به تغییر پستش در تیم سپاهان و اینکه آیا می‌تواند جای محرم نویدکیا را پر کند، بیان داشت: ما بازیکن هستیم و مربی در هر پستی از ما استفاده کند، مجبوریم در آن بازی کنیم اما من مشکلی با این مسئله ندارم و تلاش می‌کنم در بهترین شرایط از خود استفاده کنم.

هافبک تیم سپاهان با اشاره به عملکرد تیم‌های مدعی در فصل جاری گفت: من بازی‌های بقیه مدعیان را را ندیده‌ام اما تیم ما امروز خوب بازی کرد و خوشحال هستم که سه امتیاز را کسب کردیم و در ادامه لیگ بهتر کار کرده، نتیجه خوب بگیریم و بتوانیم.

وی با اشاره به بازی هفته آینده سپاهان مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی در تبریز سخت است و گسترش تیم خوبی به شمار می‌رود اما ما سپاهان هستیم و سعی می‌کنیم که گل بزنیم در این بازی به پیروزی برسیم.

نویدکیا اضافه کرد: گسترش‌فولاد مقابل سپاهان محکم بازی می‌کند به دنبال آن است که در این بازی خوب نتیجه بگیرد بنابراین فکر نمی‌کنم گسترش فولاد در خانه خودش دفاعی بازی نمی‌کند و می‌آید که به پیروزی برسد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -