تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - کریمی: کسب ‌یکی از جام‌های امسال، هدف نخست سپاهان است
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

کریمی: کسب ‌یکی از جام‌های امسال، هدف نخست سپاهان است

شنبه 11 مرداد 1393 02:34 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
هافبک جوان تیم سپاهان اصفهان گفت: خوشبختانه با تلاش‌های باشگاه‌ توانستیم بهترین‌های لیگ را جذب کنیم و کسب حداقل یکی از جام‌های امسال، هدف نخست سپاهان اس امیرحسین کریمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به پیروزی تیمش برابر پیکان تهران اظهار کرد: خداراشکر توانستیم با وجود این‌که شناخت زیادی از تیم پیکان نداشتیم، پیروز میدان باشیم و نتیجه مناسب را کسب کنیم از همین رو باید این پیروزی را فراموش کنیم و به فکر جدال‌های آینده باشیم.

وی با تأکید بر تأثیر اردو‌های آماده‌سازی و دیدار با تیم فنرباغچه ترکیه در پیروزی برابر پیکان بیان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های باشگاه‌ توانستیم بازیکنان خوبی را جذب کنیم و با لطف اردو‌های آماده‌سازی و دیدار با فنرباغچه توانستیم از لحاظ فنی آماده شویم و امیدوارم با جذب بهترین‌های لیگ بتوانیم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

هافبک تیم سپاهان تصریح کرد: تیم سپاهان امسال برای کسب جام پا به میدان گذاشته و امیدوارم با حمایت تماشاچیان حداقل یکی از 2 جام را کسب کنیم و بتوانیم کمی از تلاش‌های تماشاچیان را جبران کنیم.

وی افزود: من در سن 18 سالگی هستم و تلاش دارم با بازی‌هایی که انجام می‌دهم اسم خود را در لیست جام‌جهانی آینده ثبت کنم و امیدوارم بتوانم با تمرینات پشت سر هم که انجام می‌دهم شرایط خوبی را برای تیم‌ملی ایجاد کنم.

کریمی گفت: مسئولان تیم امسال توجه بسیاری به مسئله جوان‌گرایی نشان داده‌اند و من تلاش می‌کنم که از این فرصت استفاده کرده و به بهترین شرایط خود برسم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -