تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - تکمیل ورزشگاه نقش‌جهان منتظر تصمیم نهاد ریاست جمهوری
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

تکمیل ورزشگاه نقش‌جهان منتظر تصمیم نهاد ریاست جمهوری

شنبه 11 مرداد 1393 03:39 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
مسئولان باشگاه سپاهان منتظر هستند نهاد ریاست جمهوری تصمیم نهایی را در خصوص تکمیل ورزشگاه نقش جهان بگیرد.

باشگاه سپاهان در تلاش است برای آماده‌سازی ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان کارهای تکمیل این ورزشگاه را بر عهده بگیرد و در این راستا جلسات مختلفی نیز برگزار شده است.

هفته گذشته مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان جلسه‌ای را با سلطان حسینی، مدیرکل ورزش‌وجوانان استان اصفهان برگزار کرد و قرار شد جلسه بعدی با حضور معاون عمرانی استانداری برگزار شود. پس از برگزاری این جلسات و نهایی شدن تصمیمات اولیه قرار است جلسه نهایی مسئولان باشگاه سپاهان با رضا ویسه، معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور برگزار شود.

با تمام این تفاسیر و طبق گفته مدیرعامل باشگاه سپاهان، آنها منتظر هستند تا هیئت دولت و نهاد ریاست جمهوری تصمیم نهایی را در خصوص تکمیل ورزشگاه نقش جهان بگیرد، چرا که اختیارات این ورزشگاه به عهده وزارت ورزش‌وجوانان است که در صورت سپرده شدن این کار به باشگاه سپاهان باید هماهنگی‌هایی بین وزارت ورزش‌وجوانان، وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین استانداری اصفهان صورت بگیرد.

قرار است تصمیم نهایی در این خصوص پیش از سفر رئیس جمهور به استان اصفهان گرفته شود تا شاید پس از گذشت سال‌ها از بازسازی ورزشگاه نقش‌جهان تصمیمی کارساز این ورزشگاه را به مرحله نهایی و بهره‌برداری برساند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -