تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - سپاهان همان مدعی همیشگی
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

سپاهان همان مدعی همیشگی

شنبه 11 مرداد 1393 03:41 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
نمایش تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در هفته اول لیگ برتر دوره چهاردهم در نهایت با کسب یک برد مقابل پیکان و قبول یک شکست در برابر صبا به پایان رسید.

نمایش تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در هفته اول لیگ برتر دوره چهاردهم در نهایت با کسب یک برد مقابل پیکان و قبول یک شکست در برابر صبا به پایان رسید.

 هرچند که برد سپاهان مقابل پیکان قابل پیش بینی بود اما تیم کرانچار در همان هفته اول نشان داد که به مانند سال‌های گذشته همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ است و در این مسیر چشم به قهرمانی جام حذفی هم دارد. خوبی کار کرانچار اینجاست که بر خلاف خیلی از مربیان هیچ علاقه ای به بهانه و توجیه در هفته های ابتدایی لیگ ندارد و از همان هفته اول تیمش را طوری به میدان می‌فرستند که به نظر می‌رسد سپاهان در هفته های پایانی مشغول جنگیدن در کورس قهرمانی است و نتیجه این می‌شود که سپاهان در هر دوره ای که با زلاتکو کرانچار لیگ را شروع کرده تمام امتیازات را به حسابش واریز کرده است.

تغییر سیستم کرانچار و روی آوردن به استفاده از سه مدافع این فرصت را برای هافبک‌ها ایجاد کرد تا با تراکم بیشتر در یک سوم دفاعی حریف حاضر شوند و حتی از همانجا دفاع تیمی سپاهان هم شکل گیرد. سه امتیاز در بازی اول و آن هم در مقابل منصور ابراهیم زاده مزد شجاعت کرانچار و سپاهانی‌ها بود که از همان ابتدا بازی‌ها را جدی گرفتند و درست در هفته هایی که مدعیان امتیازات را به راحتی از دست می‌دهند این سپاهان نشان داد که می‌توان به عنوان مدعی جدی قهرمانی از آنها یاد کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -