تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - عقیلی: بازیکنان بیشتری هستند کارت پایان خدمت‌شان مشکل دارد/ از هزینه‌های سپاهان اطلاعی ندارم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

عقیلی: بازیکنان بیشتری هستند کارت پایان خدمت‌شان مشکل دارد/ از هزینه‌های سپاهان اطلاعی ندارم

یکشنبه 12 مرداد 1393 04:07 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1407040644_hadi-5.jpgکاپیتان تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر قرار است به مسئله کارت پایان خدمت بازیکنان قانونی رسیدگی شود به نظرم تعداد بیشتری از بازیکنان هستند که کارت‌های پایان خدمت‌شان مشکل دارد.  هادی عقیلی در خصوص پیروزی سپاهان مقابل پیکان در هفته اول لیگ برتر گفت: با اینکه بازی خوبی بود اما باید قبول کرد که به دلیل شروع تازه لیگ دو تیم شرایطی صد در صد نداشتند. در این بازی البته حدود 80 درصد بازی در اختیار ما بود و توانستیم نتیجه خوبی هم بگیریم اما نه تیم به آمادگی صد در صد رسیده نه اینکه همه بازیکنان را در اختیار داشتیم چرا که بعضی از بازیکنان ما به دلیل مصدومیت یا مشکل سربازی در اختیار ما نبودند.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه کرانچار از بازیکنان جدید سپاهان تقدیر کرده، نظرت درباره بازیکنان تازه اضافه شده به این تیم چیست، اظهار داشت: برخلاف سال قبل که اتفاقاتی پیش آمد و دو خرید ما از ما جدا شدند امسال یارگیری خوبی داشتیم و آنها توانستند به تیم کمک کنند. قبل از بازی هم من به بازیکنان جدید گفتم که توقع از شما زیاد است چرا که حتما جزو بازیکنان خوب تیم‌هایتان بوده‌اید که به سپاهان آمدید و باید اینجا خودتان را نشان دهید که آنها هم خوشبختانه تا اینجا خوب بودند و امیدوارم در ادامه هم بتوانند همین روند را ادامه دهند.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در همین رابطه ادامه داد: به شخصه امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد چرا که برخلاف سال قبل بازیکنان فنی خوب به ما اضافه شدند که از نظر اخلاقی هم در شرایط خوبی هستیم.

عقیلی درباره مشکل به وجود آمده در خصوص علی حمودی و اینکه گفته می‌شود او مشمول خدمت سربازی است، تصریح کرد: اینکه در این باره تخلفی صورت گرفته یا نه،‌ در حوزه نظام وظیفه است اما اگر قرار باشد قانون برای همه یکسان اجرا شود من اعتقاد دارم بازیکنان بیشتری هستند که کارت پایان خدمت‌شان مشکل دارد و معافی آنها قانونی نیست اما برای من این سؤال به وجود آمده که چرا در این چند سال کسی به دنبال این موضوع نبود و حالا همه یادشان افتاده که به این مسئله ورود کنند؟

http://8pic.ir/images/f59095trn2fa1v8gemoq.jpg

وی ادامه داد:ای کاش حالا که قرار بود به این مسئله رسیدگی شود زودتر این کار انجام می‌شد تا تیم‌ها در زمانبندی و یارگیری به مشکل برنخورند و به نظرم این ایراد است که دو شب قبل از شروع مسابقات نام تعدادی را اعلام می‌کنند که نمی‌توانند بازی کنند و به نظرم باید این کار زودتر انجام می‌شد تا هم بازیکنان و هم تیم‌ها تکلیف‌شان را بدانند هر چند که اعتقاد دارم مقصر در این میان بازیکن نیست و کسی که کارت معافیت داده،‌ مقصر است و باید به دنبال این موضوع برود چرا که یک بازیکن 20 ساله از کجا می‌داند که باید به سراغ این مسائل برود؟ بازیکن جوان کم‌تجربه است و به دنبال این کارها نمی‌رود.

عقیلی در مورد دیدار هفته آینده سپاهان مقابل گسترش فولاد در تبریز گفت: باید قبول کنیم تیم‌هایی مثل راه‌آهن، سایپا،‌ گسترش‌فولاد و .... برای قهرمانی نمی‌جنگند اما همین تیم‌ها باعث می‌شود یک تیم قهرمان شود یا از مقام قهرمانی دور گردد. سال گذشته ما همه این تیم‌ها را نتوانستیم ببریم و دلیل قهرمان نشدن ما هم،‌همین موضوع بود و شاید اگر یکی از آن بازی‌ها را می‌بردیم در پایان فصل این ما بودیم که قهرمان می‌شدیم. به همین دلیل به بازی با این تیم‌ها نگاه ویژه‌ای داریم و قطعا برای سه امتیاز به تبریز می‌رویم.

کاپیتان سپاهان درباره اظهارات بعضی از مربیان که اعلام کرده بودند نه تحولی در هفته اول لیگ دیده‌اند و نه جوانگرایی، اظهار داشت: سال قبل سالی بود که تیم ملی باید در جام جهانی شرکت می‌کرد و به همین دلیل خیلی از بازیکنان انگیزه داشتند و بازی‌ها باطراوت‌تر بود اما به نظر من اولین بازی ملاک کل لیگ نیست و باید قبول کرد که تیم‌های دیگر در بدنسازی بودند و از این نظر خسته هستند اما قطعا رفته رفته شرایط بهتر می‌شود هر چند که من سایر بازی‌ها را ندیدم و فقط می‌توانم بگویم هم ما هم پیکان از بازیکنان جوان استفاده کردیم و بازی خوبی انجام دادیم.

وی در پایان درباره اینکه گفته می‌شود سپاهان بیشتر از سقف قرارداد هزینه کرده، افزود:‌من از این موصوع اطلاع ندارم چرا که رقم سایر تیم‌ها را نمی‌دانم اما به نظرم برای روشن شدن تخلف باید کار کارشناسی صورت گیرد و همین طور راحت نمی‌توان در مورد این موضوع صحبت کرد. درباره هزینه‌ها هم قطعا مدیران عامل باشگاه‌ها باید حرف بزنند نه بازیکنان.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -