تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - کریمی: ۲۰ سال دیگر هم بازی کنم مثل "آقا محرم" نمی‌شوم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

کریمی: ۲۰ سال دیگر هم بازی کنم مثل "آقا محرم" نمی‌شوم

یکشنبه 12 مرداد 1393 04:11 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1407050088_n00155948-b.jpgهافبک جوان سپاهان که عملکرد خوبی در دیدار برابر پیکان داشت از اهداف تیمش در این فصل سخن گفت. امیرحسین کریمی در مورد اولین دیدار سپاهان در لیگ برتر و پیروزی برابر پیكان گفت: علی رغم اینکه به دلیل شناخت نداشتن از تیم پیکان این بازی برای ما کمی سخت بود اما خدا را شکر توانستیم اولین بازی را با برد پشت سر بگذاریم. این بازی دیگر تمام شده است و از حالا به فکر بازی بعدی هستیم.
وی ادامه داد: اردوهایی که در ترکیه داشتیم و مخصوصاً بازی تدارکاتی با فنرباغچه خیلی توانست از نظر فنی به ما کمک کند. همچنین مدیریت باشگاه نیز بهترین بازیکنان لیگ را برای ما به خدمت گرفته است که بتوانیم راحت بازی کنیم و برای مردم اصفهان نتیجه بگیریم.
هافبک ۱۸ ساله سپاهان با بیان اینکه از بازی خودم راضی بودم خاطرنشان کرد: صد در صد هدف ما قهرمانی است و می‌خواهیم حداقل یکی از جام‌ها را به خانه بازگردانیم. 
کریمی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای ۴ سال دیگر در فکر حضور جام جهانی روسیه است یا خیر عنوان کرد: صد در صد در این فکر هستم اما ان‌شالله ابتدا بتوانم سعی و تلاشم را بکنم که در ترکیب ثابت سپاهان قرار بگیرم سپس به جام جهانی هم می‌رسم.
وی در مورد اینکه می‌تواند جانشین محرم نویدکیا باشد تصریح کرد: من ۲۰ سال دیگر هم بازی کنم مثل آقا محرم نمی‌شوم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -