تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - سعید آذری: به عنوان یک اصفهانی می‌گویم دوست داشتم شریفی به عنوان پدیده لیگ انتخاب شود
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

سعید آذری: به عنوان یک اصفهانی می‌گویم دوست داشتم شریفی به عنوان پدیده لیگ انتخاب شود

سه شنبه 14 مرداد 1393 12:24 ق.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1407151451_1390122124_sharifi2112.jpgمدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: یحیی گل‌محمدی یک قهرمان ملی و با اخلاق است و نیازی به تشویق کسی ندارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: یحیی گل‌محمدی یک قهرمان ملی و با اخلاق است و نیازی به تشویق کسی ندارد.

سعید آذری در مورد درخواست سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی بیشتر قرارداد بازیکنان ذوب‌آهن و سپاهان و 4 باشگاه دیگر گفت: تمامی مدارک ما در سازمان لیگ موجود است. ما از ورود سازمان بازرسی کل کشور به این مسئله خوشحال هم می‌شویم. زیرا تمام قراردادهای ما در سازمان لیگ، هیأت فوتبال و باشگاه‌ها یکسان است.

وی ادامه داد: باشگاه ذوب‌آهن حتی پیش از ورود سازمان لیگ به بحث شفاف‌سازی و سالم‌سازی همواره رویه‌اش شفاف‌سازی بوده است. در مورد قراردادهای نیم فصل اول 92-93 مدیران دیگر باید پاسخگو باشند زیرا آن زمان من در باشگاه نبودم اما هر قراردادی که من امضا کردم همگی آنها شفاف و یکسان است. هر چند به افرادی که سالم کار کنند، جایزه نمی‌دهند و هیچ وقت به آنها نمی‌گویند دست شما درد نکند.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد علت غیبتش در مراسم برترین‌های لیگ سیزدهم گفت: من در کنار تیم فوتبال بودم و متاسفانه نتوانستم در این مراسم حاضر شوم.

آذری در مورد اینکه از انتخاب‌های صورت گرفته در این مراسم رضایت داشته یا خیر،‌گفت: هر گاه انتخابی صورت می‌گیرد قطعا نقد و بررسی هم صورت می‌گیرد و من به نظر انتخاب کنندگان احترام می‌گذارم. تصورم این است که تیموریان، صادقیان و رحمانی بر اساس شایستگی‌هایشان انتخاب شدند.

وی افزود: تیم ذوب‌آهن هم در دو فصل گذشته همواره به دنبال حفظ خود در لیگ برتر بوده و در جمع بالانشینان لیگ حضور نداشته است البته من می‌دانم ورزشکاران ما با وجود مشکلاتی که داشتند تمام تلاش‌شان را کردند تا تیم را در لیگ برتر حفظ کنند و من از آنها تشکر و قدردانی می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد انتخاب پدیده لیگ سیزدهم گفت: من نه به عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن بلکه به عنوان یک اصفهانی می‌گویم دوست داشتم شریفی به عنوان پدیده لیگ انتخاب شود. او این شایستگی را داشت که پدیده لیگ شود.

آذری در مورد انتخاب گاندو (تمساح ایرانی) به عنوان نماد باشگاه ذوب‌آهن گفت: گاندو اسم بلوچی است و کارخانه ذوب‌آهن هم بر اساس رسالت زیست‌محیطی که دارد همه ساله در راستای حفظ محیط زیست تلاش می‌کند و باشگاه ذوب‌آهن هم در این راستا بر اساس رسالتی که داشت گاندو را به عنوان نماد خود انتخاب کرد.

وی در مورد دیدار با تراکتورسازی در روز جمعه و اختصاص 10درصد از ظرفیت ورزشگاه به تماشاگران میهمان گفت: بر اساس ضوابط و قوانین 10 درصد ظرفیت ورزشگاه را به هواداران خونگرم تراکتورسازی اختصاص می‌دهیم و آنها بیایند و از تماشای بازی لذت ببرند. ما در بازی با صبای قم هم مستحق پیروزی بودیم. البته در میدان تیمی برنده می‌شود که کمتر اشتباه کند و من این پیروزی را به صبای قم تبریک می‌گویم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اعتراض گل‌محمدی به داور بازی با صبا گفت: داور آن مسابقه بسیار جوان بود و در یکی دو صحنه هم بحث‌هایی وجود داشت که گل‌محمدی هم درباره آنها نظراتی داشت. این داور اولین قضاوتش را در لیگ برتر انجام داد و توانست بازی را کنترل کند هر چند در یکی دو صحنه ما واقعا متضرر شدیم. در یک صحنه بازیکن آنها با آرنج به صورت بازیکن ما کوبید در هر حال با توجه به جوانی آن داور،‌داور خوبی بود.

آذری در مورد اینکه در قم هواداران ذوب‌آهن یحیی گل‌محمدی را پیش از شروع مسابقه تشویق نکردند، گفت: من زمانی به ورزشگاه رسیدیم که مسابقه شروع شده بود ضمن اینکه یحیی گل‌محمدی یک قهرمان ملی و بااخلاق است که کارنامه کاملا مشخصی دارد و نیاز به تشویقی کسی ندارد.

وی در مورد بازیکنانی که کارت پایان خدمت‌شان مشکل دارد، گفت: نمی‌دانم این بحث از کجا شروع شد و نقطه نظر خاصی هم ندارم. هیچ کس به ما اعلام نکرده که بازیکنی از تیم ما مشکل دارد یا نه،‌البته مسئول صحت و سقم این مدارک سازمان لیگ است. شاید اکنون در حال بررسی مدارک دیگر تیم‌ها هستند و هنوز در مورد تیم ما به موردی بر نخوردند اما تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم چیز خاصی به ما اعلام نشده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تاکید کرد: مدتی پیش من پیشنهادی به مهدی تاج دادم که مصوبه‌ای از نیروهای مسلح بگیرد و بر اساس آن تیم‌های سازنده بتوانند از یکی دو سهمیه سرباز استفاده کنند زیرا باشگاه‌ها 10 سال برای یک ورزشکار هزینه می‌کنند و به خاطر سربازی یک بازیکن باید دو سال از بهترین سال‌های عمر ورزشی‌اش را به یک تیم نظامی برود وبعد این تیم‌ها داعیه سازندگی هم دارند. بهتر است باشگاه‌های سازنده‌ای مثل فولاد، ذوب‌آهن و سپاهان بتوانند از یکی دو سهمیه سرباز استفاده کنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -