تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - خوروش: مشکل حمودی اساسی نیست و به احتمال زیاد حل می‌شود
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

خوروش: مشکل حمودی اساسی نیست و به احتمال زیاد حل می‌شود

سه شنبه 14 مرداد 1393 04:58 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
سرپرست تیم سپاهان اصفهان گفت: کاروان تیم سپاهان اصفهان صبح روز چهارشنبه برای دیدار با گسترش فولاد راهی تبریز می‌شود. رسول خوروش مدیر تیم سپاهان اصفهان در گفتگویی در خصوص برنامه سفر تیم سپاهان به تبریز برای دیدار با گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: کاروان تیم سپاهان صبح روز چهارشنبه راهی تبریز می‌شود. 
وی ادامه داد: بازیکنان تیم سپاهان روز یکشنبه تمرین نکردند و تمرینات تیم طبق برنامه از روز دوشنبه آغاز شد و امروز نیز در نوبت صبح و ظهر برگزار می‌شود. 
سرپرست تیم سپاهان اصفهان در خصوص بازیکنان غایب این تیم در دیدار با گسترش فولاد تبریز، اظهارکرد: علی حمودی وضعیت مشخصی برای بازی با گسترش فولاد ندارد و محرم نویدکیا نیز مصدوم است، علی احمدی و علی کریمی هم مصدوم هستند و وضعیت مشخصی برای بازی در هفته دوم ندارد و روز قبل از مسابقه همه چیز مشخص می‌شود. 
خوروش ادامه داد: مسائل فنی تیم برعهده کرانچار است و بر اساس آنالیزهای انجام گرفته و نظر سرمربی تیم شاید در تبریز یک نوبت تمرین داشته باشیم. 
وی در خصوص چگونگی وضعیت علی حمودی، اظهارکرد: مشکل حمودی اساسی نیست و به احتمال زیاد حل می‌شود اما فعلاً در این زمینه خبری نداریم و باید صبر کنیم، ما احتمال می‌دهیم به زودی این مشکل حل شود، اگر مشکل حل شود که حمودی بازیکن ماست و اگر هم که مشکل حل نشود خود بازیکن تصمیم می‌گیرد که به کدامیک از تیم‌ها برود.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -