تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - رسول نویدکیا: من کجا و محرم کجا؟/ نمی‌خواهم با او مقایسه شوم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

رسول نویدکیا: من کجا و محرم کجا؟/ نمی‌خواهم با او مقایسه شوم

سه شنبه 14 مرداد 1393 04:59 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1407231694_200px-n00089079-b.jpgبازی رسول نویدکیا برادر کوچک محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان مقابل پیكان، تداعی کننده دوران اوج و طلایی اسطوره فوتبال اصفهان برای هواداران این تیم بود. البته خود رسول معتقد است که هرگز مثل محرم نمی شود. این بازیکن می‌گوید:«محرم کجا و من کجا؟ برادرم اسطوره فوتبال اصفهان است و هرگز نمی توانم مثل او باشم. دوست ندارم فوتبال مرا با برادرم قیاس کنند چون اصلاً قابل قیاس با محرم نیستم. دنبال این نیستم تا مثل برادرم باشم چون هیچ نمی‌توانم و فقط هدفم این است که برای سپاهان مثمر ثمر باشم. حالا که به تیم محبوبم و تیم شهرم رسیده ام می خواهم بهترین بازی ها را انجام بدهم.» 
او كه در مراسم انتخاب بهترین های لیگ سیزدهم به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد در این خصوص ادامه می دهد:«از این بابت خیلی خوشحالم. خیلی دوست داشتم که در مراسم باشم و خودم جایزه ام را تحویل بگیرم اما به خاطر اینکه درست چند ساعت قبل از مراسم به من اطلاع داده بودند، نتوانستم در آن حضور پیدا کنم. در هر صورت از مسئولان فدراسیون تشکر می کنم.» 
این بازیکن در خصوص آینده سپاهان هم حرف می زند: «تیم خیلی خوبی داریم. در تمامی پست ها بهترین ها را در اختیار داریم. البته هنوز آنطور که باید و شاید آماده نیستیم اما در بازی اول خیلی خوب ظاهر شدیم و بدون شک سپاهان واقعی خیلی بهتر از آن چیزی خواهد بود که در بازی با پیکان هواداران شاهدش بودند. اینکه از حالا بخواهیم با اطمینان از قهرمانی سپاهان صحبت کنیم زود است اما باید بگویم که بعد از بازی پیکانی ها به ما گفتند که این فصل با اختلاف امتیاز فاحشی قهرمان می شویم.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -