تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - نویدکیا: خداحافظی‌ام شایعه است ، تمرین می‌كنم تا برگردم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

نویدکیا: خداحافظی‌ام شایعه است ، تمرین می‌كنم تا برگردم

سه شنبه 14 مرداد 1393 04:05 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1407240836_n00156449-b.jpgمحرم نویدکیا کاپیتان سپاهان این روزها دوره های درمانی‌اش را سپری می‌کند تا هر چه سریعتر به میادین بازگردد. این در حالی است كه همچنان شایعاتی در مورد كنار رفتن او از تیم اصفهانی وجود دار نویدکیا در در خصوص وضعیت مصدومیتش می گوید: « شرایطم خوب است و رو به بهبودی ام. تلاش می کنم تا هر چه سریعتر به تمرینات تیم اضافه شوم و بتوانم این فصل هم در کنار سپاهان باشم. بر خلاف شایعاتی كه به وجود آمده است قرار نیست خداحافظی کنم چون اگر می خواستم این کار را انجام بدهم با سپاهان قرارداد امضا نمی کردم. وضعیتم خوب است و طوری نیست که بخواهم خداحافظی کنم. با سپاهان قرارداد دارم و در فصل جدید برای تیم محبوبم به میدان خواهم رفت.» 
کاپیتان سپاهان تمامی اخباری که پیرامون اختلافش با خوروش مطرح شده است را تکذیب می کند: «من با هیچ کسی مشکل ندارم. نمی‌دانم یک عده از جان من و سپاهان چه می خواهند که هر روز برایمان یک شایعه درست می کنند. من در این فوتبال با هیچ کس مشکل ندارم و سرم به کار خودم گرم است. بدون توجه به این شایعات دوره های درمانی ام را سپری می کنم تا هر چه سریعتر به تیم اضافه شوم.» 
این روزها خیلی ها از رسول نوید کیا به عنوان یک جانشین خوب برای محرم صحبت می کنند. او در این خصوص می گوید:«رسول خیلی خوب فوتبال بازی می کند و خیلی قبولش دارم. او از من چیزی کم ندارد و یک بازیکن خوب و کاربلد است. امیدوارم او در سپاهان روزهای خوبی داشته باشد.» 
نویدكیا در پاسخ به این سوال كه آیا سپاهان امسال می تواند قهرمان ایران شود تاكید می كند:«پیش بینی در این مورد سخت است و تازه لیگ شروع شده است. با این حال ما مثل هر سال مدعی جدی قهرمانی هستیم خصوصا اینكه امسال تیم بسیار خوبی داریم. ما در تمامی پست ها بهترین ها را در اختیار داریم. در دیدار اول که تیم هماهنگی لازم را نداشت شاهد بودید که چه عملكردی داشتیم. سپاهان این فصل می تواند با اقتدار قهرمان شود و دوباره به خیلی ها ثابت كند که حالا حالاها قهرمان است.» 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -