تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - کرانچار : فوتبالمان را به حریف دیکته کردیم/ بعد از گل اول جریان بازی عوض شد
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

کرانچار : فوتبالمان را به حریف دیکته کردیم/ بعد از گل اول جریان بازی عوض شد

پنجشنبه 16 مرداد 1393 08:57 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
 سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: توانستیم توانایی و فوتبال خوب خود را  به تیم گسترش فولاد دیکته کنیم و در نهایت سه امتیاز این بازی را بگیریم. زلاتکو کرانچار پس از پیروزی 2 بر صفر عصر امروز پنجشنبه تیمش برابر  گسترش فولاد ضمن بیان این مطلب افزود: گسترش فولاد نمایش خوبی  داشت و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت. آنها به خوبی هدایت شدند و  یکی از بهترین نمایش هایشان را داشتند اما سپاهان تیم برتر بود و توانست  سه امتیار را از آن خود کند.

 سرمربی تیم سپاهان افزود: همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودم دیدار  سپاهان و گسترش فولاد یک بازی خوب بود. بارزترین مشخصه تیم سپاهان  این است که فوتبال هجومی را به نمایش می گذارد و در این دیدار هم از  همین حربه استفاده کردیم و به گل رسیدیم.

کرانچار با تاکید بر اینکه گسترش فولاد هم نمایش قابل قبولی را ارائه داد افزود: انها چندین موقعیت گلزنی داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند. مهم این است که ما توانستیم در پایان بازی به پیروزی برسیم و سه امتیاز را کسب کنیم. بعد از اینکه گل اول را زدیم جریان بازی عوض شد و خوشحالم که تیم پیروز میدان لقب گرفتیم.

وی در پاسخ به پرسش مبنی بر استحکام خط دفاعی سپاهان در دو هفته اول لیگ چهاردهم گفت: ما تغییراتی را در ترکیب سپاهان داشته ایم که باعث بهتر شدن سیستم تدافعی تیم شده است. بازیکنان خواسته های کادر فنی را پیاده می کنند و در دو هفته اول موفق شده ایم دروازه تیم خود را بسته نگه داریم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -