تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - اشتباه حق وردی/ پنالتی سپاهان مقابل فولاد سوخت
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

اشتباه حق وردی/ پنالتی سپاهان مقابل فولاد سوخت

سه شنبه 4 شهریور 1393 02:04 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-08/1409032614_2143629_421.jpgکارشناس داوری برنامه نود در بازبینی مسائل داوری بازی سپاهان و فولاد اشتباه داور در عدم اعلام یک ضربه پنالتی به سود سپاهان را تایید کرد.
هرچند که بازی سپاهان و فولاد در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند اما برد شاگردان کرانچار در این بازی می‌توانست جایگاه سپاهان را در صدر جدول حفظ کند که اینگونه نشد.
البته سپاهانی‌ها با وجود اینکه گل اول بازی را هم با ضربه محکم عبدالله کرمی به ثمر رساندند در نهایت گل تساوی را خوردند اما بدون شک اگر این گل زودتر و حتی در نیمه اول به ثمر رسیده بود  فولاد را از آن فاز دفاعی خارج می‌کرد و سپاهانی‌ها می توانستند با استفاده از ضدحملات در زمان کافی ضربه نهایی را به تیم حریف بزنند.
در برنامه ۹۰ هم مشخص شد که کرانچار و تیمش در این زمینه بدشانس بوده اند و تورج حق وردی داور این مسابقه در دقیقه چهار خطای مهدی بدرلو هافبک تیم فولاد بر روی بازیکنان سپاهان را به درستی تشخیص نداده و سپاهان را از کسب یک ضربه پنالتی محروم کرده است. 
به هر حال شاید ضربه پنالتی در حالت طبیعی یک گل صددرصد نباشد اما سپاهان با زدن یک گل در دقایق ابتدایی می‌توانست شانس بیشتری برای پیروزی پیدا کند که اینطور نشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -