تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - خلیل زاده:صادقیان نباید سه ماه محروم می‌شد
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

خلیل زاده:صادقیان نباید سه ماه محروم می‌شد

پنجشنبه 6 شهریور 1393 11:20 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
 فردا سپاهان باید در یک دیدار حساس مقابل ذوب‌آهن قرار گیرد، سپاهانی  ها در این داربی چندین بازیکن تاثیرگذار خود را ندارند که این مسئله کارشان  را سخت خواهد کرد.
 شجاع خلیل زاده یکی از محرومان این دیدار راجع حضور نداشتن در این  بازی می‌ گوید: خیلی حسرت می‌ خورم که در این بازی حضور ندارم  واقعا شرایط سختی را سپری می‌ کنم. هر روز تمرین می‌ کنم تا  زمانی که برگشتم آماده و قبراق باشم. هنوز هم اعتقاد دارم بی  دلیل رای به محرومیتم داده اند. دوست دارم هر چه زودتر برگردم و به  تیمم کمک کنم.

 او راجع به نبودن چند بازیکن سپاهان از جمله عقیلی، گردان و نویدکیا ادامه  می‌ دهد: تقریبا نصف بازیکنان ما داربی را از دست داده اند اما روی نیمکت بازیکنان باتجربه کم نیستند، قصد داریم حتما ذوب‌آهن را شکست دهیم تا به صدر برگردیم در کل در دو داربی بازی کردم که هر دو بازی را هم برده ایم.

وقتی از او سوال می‌ شود که در 2 بازی قبل حضور نداشتی تیم ات خوب نتیجه نگرفته است آیا این باعث نمی‌ شود تو احساس مسئولیت کنی، پاسخ می‌ دهد: بحث بودن یا نبودن من نیست. ما حقمان در برابر نفت و فولاد فقط برد بود، بخصوص فولاد که به جز گل سروش رفیعی موقعیت چندانی نداشتند.

او ادامه می‌ دهد: به نظر من اخراجم در بازی با استقلال هم غلط بود چه برسد به محرومیت 4 جلسه ای ام، نمی‌ دانم با چه قانونی مرا اخراج کردند، حداقل از من دعوت می‌ کردند تا دلایل خودم را بیاورم شاید یکی به آنها گزارش اشتباه داده باشد. درست است محرومیتم اذیتم کرده است اما برایم تجربه شد که دیگر سمت داور نروم چون می‌ ترسم این بار اگر نزدی داور شوم بگویند داور را زده است. من فکر می‌ کنم می‌ خواهند با این کارها به سپاهان ضربه بزنند وگرنه محرومیت من دلیل دیگری ندارد. در جام باشگاه های آسیا هر جور که بخواهیم می‌ توانیم با داور صحبت کنیم اما هرگز اخراج نمی‌ شویم. من منظورم بی احترامی به داور نیست بلکه فقط منظورم یک صحبت عادی است. مثل اینکه از این به بعد وقتی داور اخراجم کرد باید از او تشکر کنم چون هر صحبت دیگری بی احترامی تلقی می‌ شود.

مدافع سپاهان درباره کاهش محرومیت پیام صادقیان نظرش را اینگونه بیان می‌ کند: صادقیان هم یک اشتباه کوچک کرد، واقعا نباید 3 ماه محروم می‌ شد. نه تنها برای من و همبازیانم امیدوارم اینجور محرومیت ها برای هیچ کس در لیگ‌برتر پیش نیاید. دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -