تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - مجید بصیرت برخی سخنان منتسب به خود در مورد قلعه نوعی را تکذیب کرد
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

مجید بصیرت برخی سخنان منتسب به خود در مورد قلعه نوعی را تکذیب کرد

سه شنبه 11 شهریور 1393 11:03 ق.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-09/1409636454_-.jpgمجید بصیرت برخی صحبت های منتشره منتسب به خود در مورد امیر قلعه نوعی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه ، مجید بصیرت مربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در این باره به پایگاه خبری سپاهان گفت: متاسقانه برخی از رسانه های محترم تفسیر نادرستی از صحبت های من در برنامه تلویزیونی گل داشته اند و با استفاده از کلماتی دیگر که من به زبان نیاورده ام، ناخواسته من و قلعه نوعی را در مقابل هم قرار داده اند.

وی ادامه داد: من در این برنامه گفتم که رسانه ها یکی از عوامل موفقیت محسوب می شوند و با توجه به اینکه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از حمایت های رسانه ای بیشتری برخوردارند در این زمینه توانسته اند مسائلی را که شاید به تعبیر خودشان به ضررشان بوده را به خوبی بزرگ کنند و بر روی آنها مانور دهند.

بصیرت اضافه کرد: به طور مثال نگاه کنید پس از دیدار سپاهان- استقلال برخی از رسانه ها به جای اینکه به پیروزی سپاهان بپردازند به گلایه و اعتراضات استقلالی ها در مورد آنچه اشتباه داوری نامیده می شد پرداختند و تا چندین روز در مورد این مسئله بزرگنمایی شد اما در برنامه نود مشخص شد که تصمیمات داور درست بوده و این گلایه ها و اعتراضات گسترده بی جهت بوده است.

مربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با تاکید دوباره در مورد اینکه برخی رسانه ها از واژه هایی به نقل از وی در مورد قلعه نوعی استفاده کرده اند که وی آنها را بکار نبرده تصریح کرد: من گفتم قلعه نوعی زمانی که در سپاهان بود به ما می گفت که وقتی اشتباهی در مورد ما صورت می پذیرد باید با همه قوا از حق مان دفاع کنیم و این را یک خصیصه مثبت برای قلعه نوعی می دانم.

بصیرت در پایان گفت: برای قلعه نوعی احترام زیادی قائلم و هیچگاه برخی کلماتی که در رسانه ها منتشر شده را در مورد وی به کار نبرده ام. قلعه نوعی همیشه به من محبت داشته است و معرفت های وی را از یاد نمیبرم. حتی به یاد دارم هنگامی که وی از سپاهان به تراکتور رفته بود و من در سپاهان و در سال اول حضور آقای کرانچار مشاور فنی تیم فوتبال بودم برای تماشا و بررسی دیدار تراکتور با صنعت نفت آبادان به تبریز رفته بودم و قلعه نوعی همه گونه همکاری و محبت را در مدت حضور در تبریز با بنده انجام داد و همیشه معرفت خود را به من ثابت کرده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -