تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - زاغی نژاد: اتفاقات اخیر سپاهان توان فنی ما را با مشکل مواجه کرد
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

زاغی نژاد: اتفاقات اخیر سپاهان توان فنی ما را با مشکل مواجه کرد

پنجشنبه 20 شهریور 1393 08:37 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اتفاقاتی که در کادر فنی تیم‌مان افتاد باعث شد تا ما از نظر فنی نتوانیم به شرایطی که می‌خواهیم برسیم.
قاسم زاغی‌نژاد در نشست خبری پس از دیدار برابر پدیده اظهار داشت: اتفاقاتی که در کادر فنی تیم‌مان افتاد باعث شد تا ما از نظر فنی نتوانیم به شرایطی که می‌خواهیم برسیم و در چند روز گذشته بیشتر روی مسائل روحی و روانی تیم‌مان کار کردیم که البته با حضور فرکی تغییرات تاکتیکی در این بازی با نظر ایشان انجام شد. 
وی افزود: ما شرایط تیم پدیده را از ۴ بازی قبل آنالیز و با توجه به اینکه یک گروه را مسئول آنالیز این تیم کرده بودیم پیروزی در مقابل پدیده برایمان قابل پیش‌بینی بود. 
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ما نشان دادیم که با داشتن بازیکنان بزرگ شرح وظایفمان را در مواقع حساس به خوبی انجام می‌دهیم. 
زاغی‌نژاد همچنین با اشاره به داوری بازی گفت: داوری بازی صحنه تأثیرگذاری نداشت و با توجه به سرعت بازی داوری مشکل خاصی نداشت. 
وی همچنین با اشاره به نحوه بازی محرم نویدکیا گفت: محرم نویدکیا بازیکنی است که اگر در شرایط ایده‌آل باشد می‌تواند خیلی به تیم کمک کند، وی یکی از نوابغ فوتبال کشورمان است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -