تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - هواداران ساعت ۱۴ به فولادشهر بروند/ ۱۰ درصد سكوها سهم پرسپولیسی‌ها
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

هواداران ساعت ۱۴ به فولادشهر بروند/ ۱۰ درصد سكوها سهم پرسپولیسی‌ها

چهارشنبه 9 مهر 1393 04:07 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
http://www.sepahanfc.ir/uploads/posts/2014-10/1412149358_0011.jpg  جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با حضور عوامل اجرایی و انتظامی در فرمانداری لنجان برگزار شد.  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان اصفهان؛ دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود. 
در این راستا علیرضا جهانشاهی دبیر هیات فوتبال استان اصفهان گفت: جلسه هماهنگی این دیدار با حضور معاون فرمانداری لنجان نماینده باشگاه سپاهان، یگان ویژه انتظامی استان اصفهان، نیروی انتظامی شهرستان لنجان، حراست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان در محل فرمانداری لنجان برگزار شد. 
وی با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: درب ورزشگاه فولادشهر جهت ورود تماشاگران دو تیم با هماهنگی یگان ویژه انتظامی استان اصفهان از ساعت ۱۴ باز می‌شود. 
دبیر هیات فوتبال استان اصفهان ادامه داد: طبق هماهنگی انجام گرفته ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه فولادشهر در اختیار هواداران تیم پرسپولیس و ۹۰ درصد از ظرفیت این ورزشگاه در اختیار هواداران تیم سپاهان قرار گرفته می‌گیرد. 
جهانشاهی با بیان این مطلب عنوان کرد: جایگاه‌های ۱۶، ۱۷ و ۱۸ ورزشگاه فولادشهر در بازی هفته یازدهم به هواداران تیم پرسپولیس و سایر جایگاه‌ها به هواداران تیم سپاهان اختصاص داده شده است. 
وی با بیان اینکه بلیط های این دیدار در دو رنگ متفاوت و همراه با هولوگرام هیات فوتبال به فروش خواهد رسید، خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد هواداران تیم سپاهان اصفهان صبح روز جمعه با مراجعه به ورزشگاه های انقلاب، پیروزی و همچنین کانون هواداران باشگاه سپاهان نسبت به خرید بلیط اقدام نمایند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -