تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - خلعتبری: از برد پرسپولیس خوشحال شدم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

خلعتبری: از برد پرسپولیس خوشحال شدم

چهارشنبه 5 آذر 1393 04:46 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
خلعتبری: از برد پرسپولیس خوشحال شدمبعد از برد پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 79 محمدرضا خلعتبری برد سرخپوشان را تبریک گفت که بعضی از هواداران سپاهان ناراحت شدند.
...

خلعتبری در همین خصوص  گفت: از قبل بازی هم گفته بودم پرسپولیس دربی را می‌ برد و دوست داشتم این تیم ببرد. من یک سال در پرسپولیس بازی کردم اما در حال حاضر بازیکن سپاهان هستم. پرسپولیس نیمه دوم خوب بازی کرد و توانست هوادارانش را خوشحال کند. واقعا باید به طارمی ماشالله بگویم که خیلی خوب و با غیرت بازی کرد. پرسپولیس در نیمه دوم از دروازه‌بان تا خط حمله خوب کار کرد. پیش‌بینی کرده بود پیام یا محسن بنگر گل می‌ زنند که پیام مصدوم شد و بنگر شانس نداشت.

او در رابطه با ناراحتی هواداران سپاهان هم صحبت کرد: من برای پرسپولیس بازی کردم و با این تیم نائب قهرمان شدم. چند هفته پیش با پیراهن سپاهان جلوی پرسپولیس گل زدیم و خوشحالی کردم و همه شاهد هستند که با جان و دل برای سپاهان بازی کردم. به خاطر دل هواداران پرسپولیس خوشحال شدم اما بازیکن سپاهان هستم و نظر شخصی ام را در صفحه ام گذاشتم و هواداران سپاهان هم می‌ دانند که برای این تیم کم نگذاشتم.

خلعتبری از مسوولان درخواست کرد مشکلات بازیکنان سرباز را حل کنند و گفت: این اتفاقات قبلا افتاده و مسوولان کمک کنند تا فوتبال این بازیکنان نابود نشود. بعضی از این بازیکنان ملی‌پوش هستند و می‌ توانند به فوتبال ملی کمک کنند


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -