تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - سپاهان و پیکانِ آقا صمد
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

سپاهان و پیکانِ آقا صمد

چهارشنبه 12 آذر 1393 04:06 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
سپاهان و پیکانِ آقا صمد

سپاهان در اولین دیدار خود در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال در خانه پیکان به مصاف این تیم می‌رود
... در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال عصر فردا از ساعت ۱۵ پیکان و سپاهان در تهران به مصاف هم می‌روند. این دیدار برای سپاهان از آن جهت اهمیت زیادی دارد که می‌تواند با پیروزی در آن هم امتیاز با نفت تهران صدرنشین حداقل در رده دوم قرار بگیرد و شاید اگر با اختلاف ۴ گل یا بیشتر برنده بازی باشد حتی صدرنشینی را هم تجربه می‌کند هرچند با بازی‌های نه چندان زیبایی که از این تیم در هفته‌های اخیر دیده ایم چنین پیروزی امری بعید به نظر می‌رسد. در سوی دیگر پیکان که هفته گذشته صمد مرفاوی را به جای منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی خود معرفی کرد در نیم فصل به دنبال نتایج بهتری است و همین شوک تغییر سرمربی نیز می‌تواند بهترین عامل محرک برای پیکان در این بازی باشد.
سپاهان و ناکامی برابر تهرانی‌ها در نیم فصل اول
سپاهان هرچه برابر تیم‌های تهرانی در نیم فصل اول در اصفهان خوب نتیجه گرفت اما در دیدارهایی که مهمان تیم‌های تهرانی بود مغلوب حریفان خود شده است. آنها اولین و سنگین‌ترین باخت خود را در تهران برابر نفت متحمل شدند همچنین اولین شکست فرکی در لیگ نیز مربوط به دیدار برابر راه آهن است. حال باید دید سپاهان می‌تواند طلسم نتیجه نگرفتن برابر تیم‌های تهرانی را در این شهر باطل کند یا با از دست دادن امتیاز فرصت هم امتیاز شدن با صدرنشین را از دست می‌دهد.
عقیلی و سوراکا محرومان دو تیم
در سپاهان هادی عقیلی با کارت زردی که در دیدار برابر سایپا در کرج دریافت کرد ۳ اخطاره شد و شانس بازی برابر پیکان را از دست داد همچنین معمر سوراکا در پیکان نیز وضعیت مشابهی دارد و تنها محروم تیمش برابر زردپوشان خواهد بود. در سپاهان بازیکن در معرض محرومیت نیز کم نیست، عبدالله کرمی، علی کریمی، امیرحسین کریمی، علی احمدی و لوسیانو پریرا بازیکنانی هستند که با دریافت کارت زرد احتمالی برابر پیکان بازی بعدی برابر گسترش فولاد را از دست می‌دهند.
بازیکنان تماشایی: مهدی شریفی- مهدی رحمتی
شاید این یکی از آخرین شانس‌های مهدی شریفی برای قرار گرفتن در لیست نهایی کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا باشد. پدیده ۲۳ ساله سپاهان که در دیدار قبلی برابر سایپا غایب بزرگ تیمش بود انگیزه فراوانی دارد تا با درخشش در دیداری که احتمالاً مربیان تیم ملی هم آن را از نزدیک تماشا می‌کنند بتواند دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن کند. در سوی دیگر جدال مهدی رحمتی و سپاهان همیشه‌ جذابیت‌های خاصی داشته است، رحمتی در دیدار با سپاهان علاوه بر بازیکنان حریف باید با تماشاگران سپاهانی نیز نبرد داشته باشد!
ترکیب احتمالی
پیکان: مهدی رحمتی، محمد نصرتی، مجید خدابنده لو، آرمان قاسمی، سیاوش یزدانی، سید علی حسینی، میلاد نوری، سعید دقیقی، حمیدرضا دیو سالار، جهانگیر عسگری و امیر حسین فشنگچی
سپاهان: رحمان احمدی، احسان حاج صفی، عبدالله کرمی، علی احمدی، وریا غفوری، علی کریمی، حسین پاپی، رسول نویدکیا، لوسیانو پریرا، محمدرضا خلعتبری و مهدی شریفی


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -