تبلیغات
طرفداران سپاهان اصفهان - فرکی: در کنار رقابت با همه رفاقت داریم
وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

فرکی: در کنار رقابت با همه رفاقت داریم

پنجشنبه 9 بهمن 1393 02:57 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
فرکی: در کنار رقابت با همه رفاقت داریم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی فردا مقابل استقلال به اعتقاد من یک بازی حساس برای هر دو تیم است.
...

  حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی فردا (جمعه) بین استقلال و سپاهان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان در مورد این بازی اظهار داشت: بازی فردا مقابل استقلال به اعتقاد من یک بازی حساس برای هر 2 تیم است چون هر 2 تیم در بالای جدول حضور دارند. ما با اختلاف 5 امتیازی نسبت به استقلال در جدول حضور داریم که این مسئله باعث می‌شود هر 2 تیم تلاش‌شان را برای پیروزی به کار ببندند.

  وی ادامه داد: استقلال یکی از تیم‌های خوب و پرطرفدار در کشور است. ما همیشه برای تیم‌های پرهوادار احترام خاصی قائل هستیم و در کنار رقابت با حریفان‌مان رفاقت هم داریم.

  سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به تعطیلات لیگ خاطر نشان کرد: با احتساب فردا، 50 روز از آخرین بازی رسمی ما مقابل گسترش فولاد تبریز می‌گذرد. ما در این 50 روز شرایط بازی رسمی را نداشتیم و تنها به استراحت، برگزاری اردو و بدنسازی پرداختیم. تمرینات را به هر شکلی که بود با توجه به آب و هوای سرد پشت سر گذاشتیم.

  فرکی ادامه داد: شرایط ما شاید خیلی خوب نباشد اما راضی کننده است. خیلی خوب نبودن ما به نبود بازیکنان ملی‌پوش در تعطیلات مربوط است که برخی از آنها در تیم ملی بزرگسالان و برخی دیگر نیز در اردوی تیم امید حضور داشتند، البته 2 بازیکن خارجی را در نقل و انتقالات جذب کردیم.

  وی تصریح کرد: اگر همه بازیکنان در تعطیلات کنار ما بودند شرایط خیلی خوب‌تر از این می‌شد. این صحبت‌ها به این معنی نیست که دنبال بهانه باشیم اما یک واقعیت است. امیدوارم فردا مقابل تیم استقلال بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

  سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازیکنان مصدوم و محروم تیمش برای بازی با استقلال، خاطر نشان کرد: علی کریمی که در این مدت در اردوی تیم امید بوده 3 اخطاره است، همچنین مارسیو بازیکن جدید و برزیلی ما چند وقتی است که از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و به این بازی نمی‌رسد، البته در ادامه به ما کمک خواهد کرد. محمدرضا خلعتبری هم یکی دو روز است که وضعیت مصدومیتش مشکوک است. باید ببینیم امروز در تمرین چه شرایطی دارد و پزشکان در مورد او تصمیم‌گیری کنند. در مجموع به جز این 3 بازیکن، رحمان احمدی هم کمی در جریان تمرینات دچار مصدومیت شد. تیم ما برای بازی فردا با استقلال آماده است.


  دیدگاه ها : نظرات
  آخرین ویرایش: - -