وبلاگ دومم وبلاگ هیئت فاطمیون خوراسگان http://fatemiyon-khorasgan.blogfa.com/

سرپرست کانون هواداران: چشم اندازهای روشن تری در انتظار کانون هواداران سپاهان است

دوشنبه 24 مهر 1391 03:30 ب.ظ

نویسنده : علی ستاریان
رضا عابدپور چندی پیش با پیشنهاد هیئت مدیره کانون هواداران باشگاه و موافقت هیئت مدیره باشگاه و علیرضا رحیمی به سمت سرپرست کانون هواداران سپاهان منصوب شد. به گزارش سپاهان نیوز و به نقل از پایگاه خبری سپاهان، وی در گفتگویی از برنامه های خود برای آینده کانون هواداران سخن می گوید.از دوسال پیش در کنار باشگاه بوده ام

وی در مورد حضور خود در کانون هواداران می گوید: از دو سال پیش به عنوان مشاور مدیر عامل باشگاه در امور هواداران منصوب شدم و کاملا به اوضاع و وضعیت این تشکل هواداری سپاهان واقفم. با توجه حضور فعالی که در رشته های ورزشی کشتی و پاورلیفتینگ در سطح قهرمانی استان و حضور در رقابت های ملی داشته ام کاملا نزدیک به فضای ورزش بوده و هستم و امیدورام با یاری هواداران بتوانیم فصل جدیدی از فعالیت و نوآوری را در کانون هواداران باشگاه آغاز کنیم. در مدتی که به عنوان مشاور مدیر عامل باشگاه در امور هواداران فعالیت می کردم طراح و مسئولیت انجام پروژه ها و برنامه هایی همچون  سپاهان کارت،تمبر یادبود سپاهان و ... بوده ام و حال به عنوان مدیر کانون برنامه هایی را در دست اجرا داریم که امیدوار به تحقق آنها هستیم.

تهیه چشم انداز کانون هواداران

چشم اندازی را با تصویب هیئت مدیره کانون هواداران و موافقت آقای رحیمی تهیه کرده ایم که این چشم انداز دورنمای کانون را در ابعاد مختلف مشخص کرده و با عمل به آن می توانیم با یک برنامه و عملیات ویژه ،آینده روشنی را برای این کانون  رقم بزنیم. ضمن اینکه لازم می دانم از مدیرعامل قبلی کانون محمد قریشی که هم اکنون در یکی دیگر از واحدهای باشگاه مشغول به فعالیت شده تشکر کنم امیدوار باشیم که ایشان در ادامه ما را از مشاوره های خود بهره مند کنند.

چشم اندازی که بنده و سایر همکاران در کانون هواداران تهیه کرده ایم آغاز راه جدیدی است که بتوانیم کانون را با معیارهای بین المللی تشکل های هواداری معتبر در دنیا همگام کنیم. بنده در این باره مطالعات زیادی بر روی کانون های هواداری باشگاه های سرشناس خارجی انجام داده ام و سعی دارم این الگوها را در شکل ایرانی و با توجه به بضاعت و وضعیت موجود در سپاهان عملیاتی کنیم. باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با توجه به قدمت و تاریخچه کهن خود با عنایت به افتخارات بی شماری که کسب نموده و با توجه به اینکه در این راه   هواداران زیادی  که هر روز هم به تعداد آنها افزوده می شود را در کنار خود می بیندکاملا این شاخصه ها را دارد که بتواند در مبحث هواداری نیز به یک الگوی ملی تبدیل شود. کما اینکه تاکنون در بسیاری از ابعاد اینگونه بوده است و کانون هواداران سپاهان اولین N.G.O رسمی و ثبت شده هواداری یک باشگاه ایرانی بود.

باید این روند را توفنده و بالنده ادامه دهیم. شما سپاهان را بدون هوادار و یا کم هوادار فرض کنید. حتی تصور آن هم فاجعه است. سپاهان بخش عمده ای از افتخارات، عبور خود از دست اندازها و بحران ها و در یک کلام حیات خود را مدیون حمایت و تعصب هوادارانش است. همه می دانند که هواداران سپاهان چه سرمایه ها و تجلی های تعصبی هستند. این را می خواهم بگویم که خود و همه  بدانیم مخاطب مان چه انسان های با تعصبی هستند و قطعا در برابر این قشر که بدون هیچ چشمداشتی همیشه یاریگر قطب زرد ایران بوده اند وظیفه سنگینی به دوش داریم.

هوادران یاری مان کنند

کانون هواداران باشگاه سپاهان بک تشکل غیر دولتی و متعلق به هواداران سپاهان است. من خواهشی که در ابتدای مسئولیتم  در این تشکل دارم اینست که هواداران در هر حوزه و با هر ایده ای که احساس می کنند می توانند به ما یاری و مشورت رسانند به میدان بیایند و اطمینان داشته باشند که سخن ، دیدگاه ها و اندیشه های آنان  از سوی کانون و باشگاه شنیده و با توجه به شرایط عملی می شود. این دیدگاه ها و ایده ها در هر زمینه ای می تواند باشد. در راستای در آمدزایی و فعالیت های اقتصادی، در زمینه های فرهنگی و در زمینه خدمت رسانی در ابعاد بیشتر به هواداران و برنامه ریزی برای خدمت متقابل کانون و هواداران به یکدیگر. در این راستا چشم انتظار هواداران هستیم و قطعا برای بهترین ایده ها و پیشنهادات و نوآوری های قابل انجام مشوق هایی را نیز در نظر می گیریم.

از مدیر عامل باشگاه سپاسگزارم

لازم می دانم که سپاس ویژه ای از آقای علیرضا رحیمی مدیر عامل محترم باشگاه به جهت اعتماد به من داشته باشم. من در بسیاری از صحبت ها این مسئله را عنوان کرده ام که سپاهان یک برند معتبر است و علیرضا رحیمی با توجه به انبوه مسئولیت ها و سوابق بزرگ و درخشانی که در کارنامه دارد خود به تنهایی یک برند معتبر است که حضورش در هر جایی می تواند بزرگی دو چندانی را به وجود آورد.

از هیئت مدیره باشگاه که انسان های بزرگ، دلسوز و تاثیر گذاری هستند، هیئت مدیره کانون هواداران، روابط عمومی باشگاه همه مدیران، معاونان و دست اندرکاران باشگاه هم سپاسگزارم و خواهشمندم که در دور جدید فعالیت های کانون هواداران با تدبیر و درایت خود پشتیبان و حامی ما باشند و تنهایمان نگذارند.

برنامه ویژه ای برای راه اندازی شعب کانون هواداران در سراسر ایران داریم

در صدددیم تا در دور تازه فعالیت هایمان در کانون، به طور ویژه از متقاضیانی که در سراسر استان اصفهان و سراسر کشورمان درخواست راه اندازی دفتر کانون هواداران شعبه شهر خود را دارند حمایت کنیم و شرایط سهل و آسانی را برای تحقق این موضوع به وجود آوریم.

متقاضیان در این باره می توانند با کانون هواداران تماس حاصل نمایند و درخواست خود را در این باره با ما در میان بگذارند.

سپاهان کارت

سپاهان کارت که به نوعی شناسنامه هوادران سپاهان است دارای قابیت های متعددی است که در صددیم  این قابلیت های را بیشتر و فعال تر نمائیم تا هم استقبال و رضایت هواداران از آن بیشتر شود و هم بتوانیم در حوزه خدمت رسانی به هواداران با استفاده از سپاهان کارت گام های جدیدی برداریم.

با فروشگاه ها ومراکز تولیدی متعددی مذاکره کرده ایم که دارندگان سپاهان کارت بتوانند از تخفیف و شرایط ویژه های برای خرید استفاده کنیم و البته رایزینی هایمان با سایر شرکت ها و فروشگاه های بزرگ در این باره ادامه دارد.

اعزام های هوادارن به رقابت های برون استانی

اعزام هواداران به دیدارهای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در رقابت های خارج از اصفهان از چندین سال پیش بوده و درصددیم تا در ادامه نیز با برنامه ریزی های منسجم تر و با سرویس دهی مطلوب هواداران را در این راه حمایت کنیم و این اعزام های را در کنار اینکه هواداران مان برای تماشای دیدار خارج از استان می روند به اردوی فرهنگی تفریحی و بعضا زیارتی تبدیل کنیم.

تصور می کنم که اعزام هواداران به قم برای تماشای دیدار سپاهان-صبای قم می تواند آغازی دوباره بر اعزام های کانون هواداران در شکل و شمایلی جدیدباشد.

جلسات ماهیانه هواداران

هواداران عزیز سپاهان در مقاطع مختلف در مناطق محل سکونت خود  نشست هایی را برگزار می کنند که طبق گزارش های دریافتی نشست های جالب توجه و قابل تقدیری بوده است. این آمادگی را داریم که به همراه هیئت مدیره کانون هواداران در این نشست ها حاضر شویم و پاسخگوی سئوالات آنها در موضوعات هواداری باشیم و به سهم خود برای رفع دغدغه های آنان اقدام کنیم.

استمداد از هواداران سایبری


هواداران سپاهان در فضای اینترنتی هم به بهترین شکل قدرت و تعصب خود را به نمایش گذاشته اند. سایت های متعدد هواداری همچون سایت سپاهان نیوز و وبلاگ های زیادی که در فضای مجازی تویط دختران و پسران هوادار سپاهان راه اندازی  شده نشان می دهد که ذوق و استعداد، سلیقه و تعصب این هواداران چقدر زیاد و بی پایان است. اخیرا نیز این هواداران عزیز با راه اندازی اتحادیه هواداران سایبری و راه اندازی سایت یار سپاهانی اقدام به انسجام و اتحاد هواداران در فضای سایبری کرده اند که اقدامی جاودانه و قابل تقدیر است. از هواداران سایبری هم برای یاری به کانون استمداد می طلبیم و البته اعلام می کنم هر جایی که  کانون بتواند از آنها پشتیبانی کند و به آنها خدمتی نماید با افتخار این مسئله را دریغ نخواهیم کرد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic